Medewerkers
Directie:
tel: 5999-7366444
Fax: 5999-7366550
Glenn Smith
Directeur
e-mail: gsmith@arboconsult.com
Medische Sectie:
tel: 5999-7366444
Fax: 5999-7366550
A.L. Dijkstra
Bedrijfsarts
e-mail: adijkstra@arboconsult.com
Christaley Reina
Arbo arts
e-mail: creina@arboconsult.com
Argenies Bernardina
Arbo arts
e-mail: abernardina@arboconsult.com
Stefany Calvo
Arbo arts
email:scalvo@arboconsult.com
Stacks Image 2202
Sectie Arbeidshygiëne:
tel: 5999-7366444
Fax: 5999-7366550
Glenn Smith
Arbeidshygiënist / Manager Sectie Arbeidsomstandigheden Zorg
e-mail: gsmith@arboconsult.com
Stacks Image 2176
Sectie Psychosociale Zorg:
tel: 5999-7366455
Fax: 5999-7366836
Nihaila Eduarda
Bedrijfsmaatschappelijk Werker
e-mail: neduarda@arboconsult.com
Oswald Dalnoot
Psycholoog / Adviseur
e-mail:
odalnoot@arboconsult.com
ossiedal@hotmail.com
cell: 5999-5619522
Administratie / ondersteuning:
tel: 5999-7366444
Fax: 5999-7366550
Angelique Giterson
Relationship Counsellor / Office manager
email: agiterson@arboconsult.com
Zidia Sluis
Assistent van de directeur/ applicatiebeheerder
e-mail:
zsluis@arboconsult.com
info@arboconsult.com
S.Margaretha-Albers
Medisch ondersteunend personeel/Beschermingsbewindvoerder
e-mail:
salbers@arboconsult.com
tel. 5999-7361388
Perrelin Stroop-Elizabeth
Doktersassistente / administratief medewerkster
e-mail: pelisabeth@arboconsult.com
Mimoushka Weeber-Lieuw
Doktersassistente / administratief medewerkster
e-mail:
mlieuw@arboconsult.com
ikwerkgezond@gmail.com
Elden Francisca
Administratief medewerker
e-mail: efrancisca@arboconsult.com